Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier - operator wózka widłowego

Warszawa (Ożarów)

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Nr ref: LU/07/15

Miejsce pracy: Warszawa (Ożarów)

Opis stanowiska:

Praca na hali w firmie zajmującej się hurtową sprzedażą opon.
Przyjmowanie dostaw.
Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych.
Przygotowywanie towaru do wysyłki.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie.
Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - warunek konieczny!
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Siła fizyczna i chęć do pracy.
Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Pracę w renomowanej firmie.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Pracę w systemie zmianowym, w wymiarze 8-12 godzin dziennie.
Możliwość pracy w soboty.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

weegree.employsystem.compl/application/form/212898/0/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 06 Sierpien, 2015  11:42

Identyfikator: 557661

Wyświetleń: 2536