Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcyjny Szeligi

Ożarów Mazowiecki

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Pracownik Produkcyjny:

OBOWIĄZKI:
&#8226; rozrywanie, cięcie, pakowanie, zgrzewanie uszczelek
&#8226; etykietowanie kartonów
&#8226; obsługa wagi liczącej sztuki uszczelek
&#8226; obsługa testera wytrzymałości zgrzewów,

WYMAGANIA:
&#8226; wykształcenie zawodowe
&#8226; doświadczenie w pracy na produkcji
&#8226; Dokładność i sumienność, dobra organizacja pracy
&#8226; zdolności manualne

OFERUJEMY:
&#8226; Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
&#8226; Pracę w systemie zmianowym (poniedziałek &#8211; piątek: 6.00-14.00, 14.00-22.00)
&#8226; Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
&#8226; Stabilne zatrudnienie
&#8226; Możliwość długofalowej współpracy

CV prosimy kierować na adres e-mail: bialystok@workservice.pl/ w tytule maila wpisując: Pracownik Produkcyjny - Szeligi.
Proszę uwzględnić swoje oczekiwania finansowe.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Lipiec, 2016  13:27

Identyfikator: 586747

Wyświetleń: 1462