Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie

Praca przy rozładunku kontenerów - ok. Ożarowa Mazowieckiego

Ożarów Mazowiecki

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY DO RĘCZNEGO ROZŁADUNKU KONTENERÓW
Miejsce pracy: okolice Ożarowa Mazowieckiego
Nr ref.: ROZ/10/12

Obowiązki:
&#8226; Ręczny rozładunek kontenerów

Wymagania:
&#8226; Mile widziane doświadczenie w pracy przy rozładunku - załadunku
&#8226; Mile widziane aktualne badania lekarskie
&#8226; Silna motywacja do pracy
&#8226; Energiczność
&#8226; Dyspozycyjność od 19 listopada
&#8226; Uczciwość
&#8226; Zaangażowanie
&#8226; Siła fizyczna

Oferta:
&#8226; Atrakcyjne warunki zatrudnienia
&#8226; Zdobycie doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres: marlena.marcinkowska@interimax.com, wpisując w tytule maila &#8222;ROZ/10/12&#8221;
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Pazdziernik, 2012  15:55

Identyfikator: 420875

Wyświetleń: 3087